вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

За продаж алкогольних напоїв у нічний час в місті передбачена відповідальність!

     05 лютого 2019 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Долинської міської ради.

     На розгляд адміністративної комісії повторно було запрошено особу відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене  частиною 2 статті 156 КУпАП, а саме за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, зокрема за торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у заборонений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування час доби, яка не з’явилася на засідання комісії 30.01.2019 року.

    Про дату час та місце розгляду адміністративної справи особа була повідомлена, клопотань про перенесення розгляду справи не надходило. Тому, у відповідності до  ст. 268 КУпАП, справу, про притягнення до адміністративної відповідальності адміністративною комісією розглянуто без її участі за наявними матеріалами та накладено штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.).

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання