вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ще одне питання вирішено в інтересах територіальної громади

         У 2017 році на сходці громадян в західній частині міста мешканці звернулись до міського голови з проханням вирішення питання виділення земельної ділянки для створення нового кладовища, в зв’язку з тим, що Волохінське кладовище вважається закритим. Так, дійсно з 01.01.2009 року, на підставі рішення виконавчого комітету від 24 вересня 2008 року № 252 воно закрите, там дозволяється проводити підзахоронення на вільні місця.  Відтоді, міська рада розпочала роботу щодо відбору земельної ділянки для створення нового кладовища.

         Проаналізувавши наявні земельні ділянки та місця їх розташування, які відповідають Закону України «Про поховання та похоронну  справу» та державним санітарним нормам «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України» міська рада дійшла до висновку, що частина земельної ділянки колишнього городнього товариства «Верховина», яка перебувала в оренді, відповідає всім вимогам.

         Міською радою було замовлено проведення інженерно-геологічних вишукувань, які 05 грудня 2017 року були виконані  ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Агропроект»» та підтверджено можливість відведення саме цієї земельної ділянки для створення нового кладовища.

         По закінченню договору оренди, 16.11.2018 року КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді звернулось до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області з клопотанням про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення нового кладовища. І ось, нарешті, 01.02.2019 року отримано наказ Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою».

         Тепер після розроблення та затвердження в установленому порядку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді можна буде розпочати роботи по облаштуванню кладовища.

         Спільними зусиллями працівників міської ради та за активної підтримки депутата обласної ради Валерія Кальченка вирішено ще одне важливе питання в інтересах територіальної громади міста.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання