вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Коли відсутнє порозуміння і компроміс

          6 лютого 2019 року міським головою Вірою Тернавською проведено нараду щодо розгляду звернення підприємців міста по  питанню  розміщення торговельників, які реалізують  на  приватному ринку  «Далвіс»  непродовольчі товари.

          Непорозуміння між підприємцями та власником ринку  виникли  після того,   як директор  Ірина  Мокрянська,  попередила  продавців, що вони протягом 10- ти денного терміну повинні звільнити  приміщення з ролетами,  у яких вони здійснювали торгівлю.

          Про свої наміри щодо проведення робіт з реконструкції  на ринку,  його керівництво  завчасно не повідомляли   підприємців та міську раду.

          Для вирішення  питання яке турбує  суб’єктів господарювання   у міську раду запрошувався  власник ринку Сергій Рябошапка та директор Ірина Мокрянська, проте зустріч вони ігнорували,  незважаючи на те, що їх завчасно повідомили.

          Враховуючи небажання  власника та директора  ринку врегулювати конкретну ситуацію шляхом компромісу,  на нараді  прийнята пропозиція, що на черговому  засіданні виконавчого комітету міської ради  буде  прийнято рішення про надання  приватним підприємцям  дозволу міської ради на здійснення виносної торгівлі  на прилеглій до ринку території,  яка належить  до земель комунальної власності міста.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання