вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Учасники АТО підтвердили готовність своєї участі у вирішенні житлових проблем

            17 лютого 2019 року відбулася зустріч міського голови Віри Тернавської з учасниками АТО.

            В ході зустрічі обговорені ряд  питань, ключовим з яких було   забезпечення їх житлом .

            Станом на 01лютого 2019 року  на квартирному обліку  в міській раді перебуває  93 учасники АТО.

            Майже 3  роки міська рада домагається від вищестоящих   органів влади передачі  двох багатоповерхових житлових будинків на 144 квартири  з  державної у комунальну власність .

У 2017 році  прийнято рішення сесії міської ради  про дозвіл на прийняття цих будинків у комунальну власність. Затверджено склад комісії  по прийняттю багатоквартирного  будинку по вул. Соборності  України № 54  у комунальну власність. Проте,  бюрократичні  перепони, з якими  зіткнулась міська рада,  не  дозволяють  здійснити таку передачу, а саме через   неузгодженість питання передачі будинків  між двома  міністерствами Мінекономрозвитку та Мінюсту.

            На сесії обласної ради  23.01.2019 року  підтримано депутатський запит  депутата  Кіровоградської обласної  ради   Кальченка В.М. до Прем’єр-міністра  України  Гройсмана В.Б.  стосовно безоплатної  передачі двох  багатоквартирних  будинків  з державної в комунальну власність. Міською радою  у січні 2019 році направлено  звернення  до Президента України  Порошенка П.О.

            Учасники АТО підтвердили  важливість  гостроти житлових проблем  для їх родин  та свою позицію  долучитися   до співпраці з міською радою у цьому напрямку.

В ході зустрічі утворено  ініціативну групу  для координації  спільних  дій  по питанню прискорення  позитивного вирішення даного питання. З цією метою планується  поїздка  в м. Київ  для зустрічі з відповідальними посадовими особами  міністерств.

            В ході зустрічі  міський голова Віра Тернавська  проінформувала присутніх  учасників АТО про основні  проекти , над якими Долинська міська рада працюватиме в 2019 році та  відповіла на інші запитання .

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання