вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

За утворення стихійних сміттєзвалищ передбачена адміністративна відповідальність

     На адресу міської ради надійшло колективне звернення жителів вулиці Садова, з категоричною «вимогою» вивезти стихійне сміттєзвалище.

     Зазначене сміттєзвалище утворили самі жителі вулиці Садова, та тільки не в себе біля дворів, а на землях колективної власності колишнього ЗАТ «Долинський плодорозплідник», та частково в лісовому масиві смуги відведення Одеської залізниці, бо із 48 домогосподарств цієї вулиці, лише 17 уклали договори на вивезення твердих побутових відходів (далі -ТПВ) (з яких 4 формально, бо не користуються послугою).

     Наданою технікою КП «Долинське міське комунальне господарство», ПП «Садівник» та 10-ма небайдужими мешканцями вулиці Садова, 23 лютого 2019 року було проведено суботник по ліквідації сміттєзвалища та вивезено близько 35 тонн сміття.

     Обурює те, що за інформацією комунальників із 31 домогосподарства, які не мають договорів, на суботник вийшла тільки третина.

     Аналіз укладених договорів показав, що серед підписантів звернення теж є особи які їх не мають!

     А чи була ця категорія громадян учасниками суботника, і куди вони дівають сміття, повинна розібратися громада вулиці та орган самоорганізації населення - вуличний комітет, якщо є бажання навести в цьому питанні порядок. 

      Виконком міської ради попереджає тих жителів вулиці Садова, які в порушення затверджених  рішенням  виконавчого комітету міської ради № 105 від  18 травня 2011 року Правил благоустрою та утримання територій м. Долинська утворюють стихійне сміттєзвалище, та за відсутність договорів  на вивезення ТПВ, що за такі порушення, вони будуть притягнуті  до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу у розмірі до 1360,0 грн.. В подальшому стихійне сміттєзвалище буде прибиратися за кошти мешканців, бо підстав для їх утворення немає, оскільки з вулиці забезпечено регулярне вивезення твердих побутових відходів ФОП Господарюк.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання