вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про виявлення безхазяйного майна

     27 лютого  2019 року відбулося чергове засідання   постійно діючої  комісії  з питань виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини  у м.Долинська. Для  підготовки матеріалів на засідання Комісією завчасно було проведено 11 обстежень потенційних об'єктів безхазяйного майна або відумерлої спадщини, отримано витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, виготовлено архівні довідки, направлено запити до органів Долинського РВ ДРАЦС  ГТУЮ. Розглянувши подані матеріали Комісією вирішено: підготувати документи для постановки  на облік до Державного реєстру речових прав,  як об'єкт безхазяйного майна, домоволодіння по  вул.Івана Богуна, 51 та   документи для визнання у судовому порядку відумерлою спадщиною будинків по вул.Мічуріна, 200, вул.Бойка, 48, вул.Макаренка, 101(129). Зазначені будинки в подальшому будуть розподілені серед громадян міста, які перебувають на квартирному обліку. По будинках за адресами: вул. Сичова, 45, вул.Заводська, 1, вул.Заводська, 2а, провул.Івана Карпенко Карого, 25, вул.Шевченка, 85 продовжити роботу по виявленню власників на підставі отриманих відповідних документів.

      Комісією також прийнято рішення про розшук власників квартир № 62 та № 65  по вул .Нова,   буд.  90.

     У зв'язку  з випадками  невідповідності нумерації поштових адрес об’єктів нерухомого майна, Комісією доручено фахівцям міської ради внести пропозиції, щодо проведення робіт з їх впорядкування. 

      Шановні громадяни, якщо  Ви  володієте інформацією про власників вищезазначених об'єктів нерухомого майна  та про інші потенційні об'єкти безхазяйного майна, просимо інформувати Долинську міську  раду за адресою:  м.Долинська, вул.Соборності  України, 50, каб.4 або 5,  т.20776.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання