вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Чергова сесія Долинської міської ради

        28 лютого 2019 року відбулася 27 сесія Долинської міської ради, яку провела міський голова Віра Тернавська.

         На порядок денний було винесено 74 питання з них 37 земельних.

         Депутати заслухали звіти про виконання окремих програм за 2018 рік та програми економічного і соціального розвитку міста в цілому і міського бюджету за 2018 рік.

          Заслухано звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Долинської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

         Внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік, а саме до видаткової частини, за рахунок вільних залишків станом на 01.01.2019 року.

         Затверджено ряд цільових програм в тому числі про відшкодування різниці в тарифах за послуги централізованого водопостачання для КП «Долинськкомунгосп» та «Координаційний центр по обслуговуванню населення» на 2019 рік.

         Прийнято рішення стосовно майна комунальної власності територіальної громади, змін до містобудівної документації та по земельних питаннях.

         Депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України щодо прискорення процесу встановлення газових лічильників для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі та затвердження Положення про порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів природного газу-фізичних осіб (населення).

Після  обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання