вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДОРОГІ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

         Жінка є берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі, усе найсвітліше, що є у нашому житті пов’язане з жінкою. Велич і краса жінки оспівана в піснях та поезії.

         Сьогодні  Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого прекрасного міста.

         Низький уклін та особливі слова подяки адресую нашим берегиням чистоти – жінкам  КП  «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, які докладають максимум зусиль щоб наше місто було гарним, чистим і привабливим в любу пору року.

         Слова вдячності  надсилаю колективам  КДНЗ, які вкладають свою душу і серце у виховання найменших громадян нашого міста.

         Найщиріші поздоровлення з нагоди свята  жінкам – депутатам міської ради, членам виконкому, головам вуличних комітетів, жінкам керівникам установ та організацій міста,ветеранам війни і праці.

         Дякую всім жінкам за порозуміння, підтримку та допомогу. Бажаю міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра любові. Нехай у вашому домі завжди панує мир і спокій, добробут і затишок, а Ваші серця зігріває тепло та повага рідних і близьких людей!

         Зі святом весни, краси, ніжності, любові !

 

      З повагою

     Міський голова           В.ТЕРНАВСЬКА

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання