вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Спільними зусиллями - зробимо місто кращим!

          12 березня  2019 року під головуванням міського голови Тернавської В.В. відбулося розширене засідання Громадської ради при  фонді  «Розвиток  міста  Долинська» за участю підприємців міста.

           Міський голова проінформувала присутніх про старт Програми підтримки ініціатив жителів міста Долинська на 2019 рік. На реалізацію Програми міським бюджетом передбачено 200,00 тис. грн. Вартість реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 100,00 тис. грн. з міського бюджету, співфінансування учасників ініціативної групи (жителів міста) у розмірі не менше 10% від загальної вартості проекту.

           На засіданні також були обговорені питання про встановлення «Міського годинника» та  облаштування алей в центральній частині міста.

             Порушувалося й питання долучення суб'єктів господарювання до  приведення прилеглих територій біля закладів торгівлі та сфери послуг  до належного санітарного стану.

          Після обговорення черги  денної  було  ухвалено  рішення, щодо акумулювання коштів підприємців та інших суб’єктів господарювання до фонду «Розвиток  міста  Долинська»  для придбання та встановлення  «Міського годинника» у центральній частині міста на площі Шевченка.

         З метою благоустрою територій, біля об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг,  рекомендовано  суб’єктам господарювання  придбати  вуличні вазони для квітів. Замовлення на виготовлення їх можна зробити у комунальному підприємстві «Долинське міське комунальне господарство».

 

         Голова  громадської  ради

         при фонді «Розвиток міста Долинська»             С.ПАРУБЕНКО

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання