вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

УВАГА КОНКУРС !!!

           Долинська міська рада повідомляє, що 26 березня 2019 року о 17.00 годині  закінчується прийом документів по відбору   проектів суб’єктів малого підприємництва у сфері побутових послуг, яким буде надаватись з міського бюджету безповоротна фінансова підтримка .

          Фінансова підтримка на реалізацію проектів  надається на конкурсних засадах суб’єктам малого підприємництва, на  умовах співфінасування в розмірі 50 % вартості бізнес - проекту, але не більше 50.0 тис грн.,  безповоротно.

         З переліком документів необхідних для участі та умовами  конкурсу   можна ознайомитись  на сайті міської ради  http://dolmiskrada.org.ua/ розділ «Планово – економічний відділ».

          Громадян, які стануть підприємцями та  мають  бажання  взяти участь у даному конкурсі, просимо прискорити із підготовкою та здачею документів.

          Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва планово – економічному відділу,  м. Долинська,    вул. Соборності України, 50, каб. №5.

          Контактні  телефони для отримання довідкової  інформації : № 2- 07-76;  № 2-08-82.

          Конкурсний відбір буде проведено в залі засідань міської ради о 14 годині  04 квітня  2019 року.

         

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання