вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЯРМАРОК ДЛЯ САДОВОДІВ ТА ГОРОДНИКІВ

        З 18 по 27 березня поточного року в центральній частині міста на площі Шевченка проходить традиційний міський ярмарок “Городник-2019”.

      Широкий асортимент насіння овочів та квітів, засоби захисту рослин та дерев від шкідників, стимулятори росту, мінеральні добрива та садово-городній інвентар на ярмарку, представили приватні підприємці - Лілія Свириденко, Наталія Некрутенко, Ольга Стасс та інші.

      Районовані саджанці фруктових та декоративних дерев та кущів, пропонують Олександр Нікітенко, Володимир Щербак, Адам Кутецький та Тетяна Тіхонова. Досвідчені садівники із задоволенням розповідають своїм покупцям, як ліпше доглядати за саджанцями аби добитися гарних результатів.

      Продає та приймає замовлення на саджанці винограду та кліматісу – Андрій Якимов.

     Троянди, жоржини та інших клубневі квіти вже не перший рік забезпечують на ярмарку – Юлія Букасева, Зінаїда Грузд, Надія Панченко, Людмила Мігуль  та інші.

      Реалізує саджанці горіхів та надає детальну інформацію по їх посадці та догляду  кандидат сільськогосподарських наук Олексій Зеленько.

      Пропонують на ярмарку насіневий матеріал картоплі, полуниць, кімнатних квітів та багато іншого, що необхідне для саду та городу.

     Ярмарок набирає обертів. Запрошуємо відвідати його і ви не залишитесь без покупки.

     Організаційний комітет ярмарку щиро вдячний керівникам господарюючих суб`єктів та громадянам міста які приймають у ній участь.

      Якщо у вас, шановні покупці, є цікаві пропозиції чи зауваження по роботі ярмарку, просимо телефонувати за № 2-07-76 і вони не залишаться без уваги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання