вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Коли ж ми схаменемося і перестанемо забруднювати місто?

        22 березня 2019 року, відповідно до графіка, працівниками комунального підприємства «Долинськміськкомуногсп» ліквідовано стихійне сміттєзвалище в балці по вул. Центральна (між пров. Петра Калнишевського та Центральним ринком).

         Зібрано та вивезено 12 тонн побутового сміття, яке замість того щоб заключивши договір на вивезення з надавачем послуг ФОП «Господарюк», викидається жителями прилеглих вулиць у балку в нічний час.

         Їх не зупиняє навіть те, що там протікає річка Лозоватка, води якої засмічуються продуктами розпаду трупів тварин, фекаліями і т.д., які були там виявлені!

         Невже цього не розуміють дорослі, хто це робить, адже води цієї річки впадають у водойми де купаються наші діти. Та може вже пора схаменутися!

         Виконком міської ради звертається до жителів не бути байдужими і повідомляти про осіб, які викидають сміття в невстановлених місцях для притягнення їх до адміністративної відповідальності (штраф від 340 грн.) або зобов’язання прибирання засміченої території за власний рахунок. Доречі, декілька громадян міста вже це зробили!

         Попереджаємо, що робочі групи в нічний час доби здійснюють контроль за потенційними місцями утворення стихійних сміттєзвалищ з метою виявлення порушників.

  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання