вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Семінар з питань створення та підтримки ОСББ

         21 березня 2019 року в міській раді відбувся семінар за Програмою проекту розвитку ЄС/ПР ООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

         В семінарі приймали участь представники міської ради, комунальних підприємств, правління ОСББ «Світ» та актив житлових будинків мікрорайонів міста.

        Семінар відкрила міський голова Віра Тернавська, проводив його спеціаліст з розвитку громад - регіональний координатор ПР ООН в Кіровоградській області Костянтин Камма, який презентував Програму.

        Право на отримання часткової компенсації витрат проекту (тобто, грантів) в рамках Програми мають Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Для участі необхідно провести загальні збори та прийняти рішення щодо реалізації проекту відповідно до правил Програми, яка передбачає часткове відшкодування вартості реалізації термореновації (впровадження комплексу, а не окремих заходів).

       Заявка на участь у Програмі подається у визначеній формі в будь-якому відділенні банків-партнерів Фонду енергоефективності. ОСББ самостійно здійснює відбір усіх підрядників та постачальників послуг необхідних для виконання проекту.

      Часткове відшкодування вартості проекту (гранту) сплачується частинами після понесення відповідних витрат: до 80% за енергетичний аудит та розробку проектної документації і 50-70% за завершені будівельні роботи по комплексних заходах та до 80% за оновлення енергосертифікату.

       По закінченні семінару  Костянтин Камма відповів на запитання присутніх та повідомив, що у другій половині  квітня поточного року у міській раді буде проведено навчальний тренінг з питань створення ОСББ та участі у Програмі. Дату та час про тренінг буде повідомлено додатково на сайті міської ради.

Брошура про програму з термореновації багатоквартирних будинків

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання