вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Залізничники долучилися до місячника з благоустрою

        27 березня 2019 року міський голова Віра Тернавська провела робочу нараду з керівниками та представниками структурних підрозділів залізниці, розташованих на території міста. Обговорено питання участі колективів цих підприємств у місячнику з благоустрою та наведенню належного санітарного стану на закріплених за ними територіях і земельних ділянках в межах міста.

         Присутні проінформували, що роботи розпочалися і будуть продовжені до виконання їх в повному обсязі. Звернено також увагу на необхідності термінового проведення ремонту дорожнього покриття на залізничних переїздах.

         Підсумовуючи обговорення, Віра Тернавська зазначила, що 10 квітня, робочою групою буде проведено комісійний об’їзд територій в порядку контролю за виконанням рішення виконкому із зазначеного питання.

         Міським головою надано відповідні доручення працівникам міської ради щодо перевірки фактів засмічення твердими побутовими відходами земельної ділянки смуги відведення Одеської залізниці, жителями прилеглих вулиць і зокрема вул. Чумацький Шлях та притягнення їх до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою в м. Долинська.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання