вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сходки жителів міста тривають

           На сходці, яка відбулася 11квітня по вул. І.Яковенка (тієї  частини, що  від пров. Транспортний до птахокомбінату), порушувались  питання, пов’язані з долученням її мешканців до участі у місячнику з благоустрою та наведенню належного санітарного стану у місті, що  розпочався за рішенням міської ради з 25 квітня.

          Учасники зібрання порушили проблеми, що їх  турбують, а це – поточний ремонт ділянки дороги від пров. Транспортний до  пров. Пилипа Орлика; облаштування дитячого майданчика для забезпечення дозвілля дітей цієї частини міста; сприяння в наданні транспорту комунгоспом для вивезення сміття після прибирання обійсть – при  частковому відшкодуванні затрат підприємства коштами громади; притягнення до відповідальності окремих мешканців вулиці, які порушують правила колективного співжиття; - та висловили вдячність міській раді за встановлені напередодні ліхтарі вуличного освітлення і відновлення вуличного освітлення на даній ділянці вулиці.

          На всі підняті питання  давали відповіді та роз’яснення присутні  на сходці секретар міської ради Г. Мовчан, начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста А. Багнюк і провідний спеціаліст з земельних питань І. Зайцева.

         Всі озвучені пропозиції будуть опрацьовані та враховані  в роботі міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання