вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ПРОВЕДЕНО ВЕСНЯНУ ВИСТАВКУ-ЯРМАРОК

         13 квітня в Парку  залізничників пройшла чергова виставка-ярмарок  голубів, птахів,  домашньої декоративної птиці та кролів.

          Головним завданням даного заходу є привернення уваги до птахівництва та кролівництва та підтримка тих,  хто  професійно займається цією  справою.        

         На жаль, погода цьогоріч внесла свої корективи і  тому не  всі бажаючі мали можливість прийняти участь у даній виставці- ярмарку. 

         Проте  в Парку залізничників зібрались 42 учасники з міст: Кривого Рогу, Кропивницького,  Нового Бугу,  Бобринця,  Олександрії, Долинської  та інших місць.  

            На заході  можна було не тільки бачити рідкісних голубів, кролів, курей великих порід та карликів, качок, індиків, м’ясних гусей, але й придбати виставочні екземпляри птахів і  тварин, які їм сподобалися.

         Члени  ініціативної групи: Валовий Микола,  Рябовол Віктор, Сіденко Олександр,  Ужиловський Валерій   та  ще 11 любителів птахів і кролів приготували та пригощали  учасників ярмарки смачною юшкою.

         Відвідувачі  отримали задоволення  від виставки. Особливо задоволена  була  малеча, коли  їм  купували   декоративні птахи, тваринки  або  дозволяли погладити.

         Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  даного заходу, особливо гостям з інших регіонів, які незважаючи на погоду приїхали  і дали можливість  нашим жителям придбати неохідних тварин та птахів.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання