вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

     17 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Віри Тернавської.

     На засіданні розглянуто 20 питань, які належать до повноважень виконавчого комітету.

     Члени виконкому розглянули ряд питань, які стосувалися роботи комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, зокрема: «Про звіт начальника КП «Міськкомунгосп» Кушка А.В. про виконання фінансового плану  за 2018 рік», «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік» та «Про результати перевірки КП «Міськкомунгосп».

     Прийнято рішення про встановлення тарифів на ритуальні послуги для населення, включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг.

     Заслухано питання про дотримання правил благоустрою об’єктами сфери обслуговування в місті, про чергу квартирного обліку, які потребують поліпшення житлових умов.

     Розглянуто заяви фізичних та юридичних осіб: про присвоєння поштової адреси, видачу дублікатів свідоцтв на право власності на житло, розміщення зовнішньої реклами та атракціонів для дітей, провадження виїзної торгівлі, обрізку та видалення зелених насаджень.

     Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання