вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Фінансова підтримка на конкурсній основі

         На виконання Програми   розвитку малого  підприємництва в  місті Долинська на 2018-2019  роки  19 квітня поточного  року  в міській раді відбувся конкурс з відбору проектів суб’єктів малого підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка з міського бюджету.

         У конкурсі взяли участь 3 суб’єкта підприємницької діяльності, які презентували свої бізнес-плани.

         Комісія уважно розглянувши запропоновані  проекти  та їх презентацію,визначила переможців. Ними стали фізичні особи –підприємці: Кучер Віталій, який набрав 144 бали  та Антіпов Олександр – 132 бали.

         Згідно умов конкурсу вони після укладання договору  отримають на реалізацію своїх проектів  кошти в сумі по 50. 0 тис. грн.кожен.

         ФОП Кучер Віталій та Антіпов Олександр здійснюватимуть свою діяльність на території міста та  надаватимуть послуги населенню  із ремонту будинків та квартир, виконання штукатурних робіт, покриття підлоги, облицювання стін, утеплення фасадів та інші.

         Підтримка підприємництва міською радою сприятиме легалізації важливих для населення видів послуг, створенню робочих місць та конкуренції  у даній сфері  діяльності.      

         Жителі міста матимуть можливість  звернутись до вищеназваних майстрів, укласти з ними договір  та отримувати  відповідні послуги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання