вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ВІДБУВСЯ КОНКУРС

          07 травня 2019 року   в приміщенні міської ради відбувся конкурс  по визначенню надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів. Територія надання послуг розташовується у межах міста Долинська і охоплює всі вулиці окрім:  Соснова, Приморська, Калинова, Ольгерда Бочковського, Нова (з початку вулиці до вул. вул. Соборності України), Давидова, Богдана Хмельницького, Паркова, Надії, Дружби, бульвару Лесі Українки та провулків  Чумацький, Козацький і Східний.

          На участь у конкурсі  надійшла одна заява від комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді.

Надавачем послуг з вивезення твердих побутових відходів на вищезазначеній території терміном на 1 рік  визнано КП «Долинське міське комунальне господарство».

         Фізична особа-підприємець Господарюк В.В. не приймав участі в даному конкурсі та повідомив міську раду про те, що він надаватиме послуги зі збору та  вивезенню твердих побутових відходів в м.Долинська до 31 травня 2019 року.

КП «Долинське міське комунальне господарство»  надаватиме послуги населенню міста та організаціям і підприємствам з 01червня 2019 року по  графіку та по тих вулицях , що раніше  працював ФОП Господарюк В.В.  

          Результати конкурсу будуть винесені 15 травня 2019 року на затвердження  виконкомом  міської ради,  після цього новим надавачем послуг будуть укладені договори  із споживачами.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання