вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Благі» наміри змінити проект, схожі на чергову підніжку.

     До міської ради, все частіше звертаються люди про непросту ситуацію з водою в місті та шляхи вирішення цієї проблеми, бо вирішення затягується, а ситуація ускладнюється.

     Вже третій рік (з квітня 2017 року) поспіль, як міська рада намагається реалізувати проекти альтернативного від ДП «Дирекція КГЗКОР» централізованого водопостачання (Долинський груповий водопровід та Реконструкція комплексу гідрогеологічних свердловин). Але активна фаза реалізації проекту, тобто будівництво Долинського групового водопроводу розпочато лише з 01 жовтня 2018 року. Нагадуємо громаді, що такі «своєчасні» терміни початку будівництва склалися не без «участі» обласного та районного керівництва. Це і епопея з культурною спадщиною, у вигляді стародавнього поселення, про яке дуже «вчасно» згадали районні очільники, хоча проект був розроблений ще у 2011 році, і утаємничена (за поданням Кіровоградської ОДА) зміна джерела фінансування водопроводу з загального фонду державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) у спеціальний, в результаті чого, недоотримані 12,0 млн.грн. на  будівництво водопроводу.

     Ще більше з’явилося питань до ситуації навколо водопроводу, після останніх новин, які висвітлені на офіційному сайті Долинської РДА:

     «За дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, першим заступником голови облдержадміністрації Сергієм Коваленком спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Омельченком за участі представників підрядної організації ПП «ВТ Кіровоград-Трансгазбуд» директора Володимира Муляренка, головного інженера Віталія Вінницького і начальника виробничого відділу Галини Клівцової проведено робочу зустріч з питання реалізації проекту «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування».Здійснено об’їзд запроектованої траси прокладення водопроводу від артезіанських свердловин до будівлі міськводоканалу, оглянуто трасу, збудовану у 2018 році. Розглянуто питання збільшення фінансування об’єкту за рахунок  державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з районного бюджету. Коригування проекту є необхідним з метою здійснення підведення водопроводу до Першотравневої філії І-ІІ ст. КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради», а також проведення відновлення дорожнього покриття, яке підлягає демонтажу під час прокладення водопроводу.» http://dl.kr-admin.gov.ua/

     Дивно, яким чином, обласні та районні очільники, приймають такі рішення, без згоди замовника та власника проектно-кошторисної документації, без згоди землекористувача та власника спецдозволу на користування  надрами? А головне, чому так спішно без участі міської ради відбуваються такі наради?

     Долинська міська рада зазначає, що вона є замовником та власником проектно-кошторисної документації, а тому будь-які зміни до неї повинні вноситися виключно за її згодою.

    Крім того, зміни, які передбачають забезпечення водою іншого населеного пункту, вже є  окремим, самостійним проектом та не може бути коригуванням існуючого.

     А збільшення фінансування реалізації проекту за рахунок ДФРР не може проводитися без Заявника конкурсного відбору інвестпроектів, яким виступила Долинська міська рада.

     Тому, міська рада розцінює це, черговою спробою «допомогти» і так з потугами розпочатого будівництва, аби затягнути реалізацію проектів, та «прощальним піаром» на останок?

    Людей сьогодні турбують не запізнілі наміри коригування проекту, а те коли надійдуть кошти у 2019 році на завершення будівництва водопроводу згідно затвердженого графіку робіт договору-підряду.

    Бо вже травень, а там і «білі мухи», знову не за горами!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання