вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Cтартував огляд-конкурс на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора м. Долинська!

      З 15 травня 2019 року розпочнеться щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора м. Долинська приурочений Дню міста.

     До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. Нагородження переможців конкурсу відбудеться у рамках святкових заходів з нагоди Дня міста Долинська.

     Для участі необхідно надіслати на електрону адресу e-mail: dolmiskrada@ukr.net або принести до міської ради (вул. Соборності України, 50) фото прибраного подвір’я, під’їзд, вулиці. До фото необхідно додати назву об’єкту, контактні дані особи учасника. Кращі господарі будуть відзначені  грошовою винагородою.

     Підведення підсумків огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора   м. Долинська здійснюється за основними критеріями: якість благоустрою двору, будинку та прибудинкової території; наявність договору на вивезення твердих побутових відходів; рівень оплати мешканцями  двору житлово-комунальних послуг.

      Закликаємо Вас прийняти активну участь у конкурсі та чекаємо на Ваші заявки до 01 липня 2019 року.

      Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 2 07 76. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання