вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

     15 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Віри Тернавської.

     На засіданні розглянуто 22 питання, які належать до повноважень виконавчого комітету.

     Члени виконкому погодили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

     Заслухали звіти комунальних підприємств «Долинське міське комунальне господарство» та «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді «Про виконання фінансових планів підприємств за І квартал 2019»  та «Про виконання рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 17.05.2019 № 74  «Звіт про виконання фінансового плану КП «Міськкомунгосп» за 2018 рік».

     Підведено підсумки проведення місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в м.Долинська у 2019 році і підсумки роботи об’єктів комунальної власності в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та заплановані заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

     Прийнято рішення про тимчасове закриття комунальних дошкільних навчальних закладів у літній період 2019/2020 навчального року.

     Затверджено результати конкурсу по визначенню надавача послуг з вивезення ТПВ на території міста Долинська.

     Надано дозвіл на встановлення дорожніх знаків по вулиці Чкалова в    м. Долинська.

     Розглянуто заяви фізичних та юридичних осіб: про розміщення зовнішньої реклами, провадження виїзної торгівлі, обрізку та видалення зелених насаджень.

     Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання