вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Чергова XXIX сесія Долинської міської ради

     24 травня 2019 року відбулася 29 сесія Долинської міської ради, яку провела міський голова Віра Тернавська.

     На порядок денний було винесено 64 питання з них 39 земельних.

     Заслухано інформацію першого заступника міського голови Сергія Цуканова та начальника Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Проненка про хід реалізації проекту «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м. Долинська Кіровоградської області. Коригування». Рішенням сесії створено оперативний штаб для ефективного супроводу будівництва та контролю за подальшою реалізацією проекту.

      Також депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Прийняли рішення про встановлення на території Долинської міської ради, на 2020 рік, земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортного податку, єдиного податку та ставки акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів розміри яких будуть залежати від мінімальної заробітної плати затвердженої в 2020 році.

     Внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік, а саме збільшено дохідну частину загального фонду міського бюджету на суму 838937,00 грн.

     Прийнято рішення прийняти в комунальну власність територіальної громади міста безхазяйну квартиру по вулиці Дружби народів та передати її родині загиблого учасника АТО.

     Затверджено оновлену структуру і зменшено загальну чисельність працівників комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міські раді.

     Внесено зміни до Програми підтримки ініціатив жителів міста Долинська на 2019 рік та до рішення міської ради від 25.12.2015 № 58 «Про створення фонду «Розвиток міста Долинська».

     Надано дозвіл на внесення змін до містобудівної документації забудови східної частини міста Долинська, а також затверджено план роботи Долинської міської ради на ІІ півріччя 2019 року.  

     Припинено право користування земельними ділянками, на які не оформлено правоустановчі документи на 7 мікрорайоні та затверджено перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу права оренди на конкурентних засадах на земельних торгах шляхом проведення аукціону, а саме: пл. Шевченка (ринок «Далвіс» площа 0,07470 га), вул. Нова (напроти Міськкомунгоспу площа 0,8 га), вул. Чкалова (біля магазину АТБ площа 0,5257 га).

     Після  обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання