вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Діючі Правила благоустрою, повинні виконуватися всіма жителями міста

         11 червня 2019 року під головуванням міського голови Віри Тернавської за участю працівників міської ради та КП «Міськкомунгосп» відбулася нарада по забезпеченню виконання Правил благоустрою і утримання території в м. Долинська (далі – Правила) затверджених рішенням виконкому Долинської міської ради від 20.07.2011 року № 182 (зі змінами).

         На нараді зазначалося, що спільним завданням міської влади та комунальників є проведення оперативної роботи по 100 відсотковому заключенню договорів жителями міста на вивезення сміття і недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

         Як показує практика останніх років, в місті, на весні, щорічно фіксується 10-11 стихійних сміттєзвалищ загальним обсягом більше 100 тонн побутового сміття, яке прибирається комунальниками за бюджетні кошти. Цьогорічний стан заключення договорів, показує, що частина домогосподарств відмовилася це робити, чим свідомо порушують пункт 1.29 діючих Правил.

         Міська рада зазначає, що за не заключення договорів на вивезення сміття, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 340 до 1360 грн.

         Уповноваженим виконкомом міської ради посадовим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення, доручено в 10 денний  термін у відповідності до затвердженої інструкції, на громадян, які відмовилися заключати договора на вивезення сміття скласти протоколи та подати на розгляд адміністративної комісії при виконкомі Долинської міської ради.

         Правила благоустрою і утримання території в м. Долинська та рішення міської влади повинні виконуватися всіма його жителями. Бо саме ті власники домогосподарств, які не мають договорів на вивезення сміття, посилаючись на його відсутність, і є потенційними утворювачами стихійних сміттєзвалищ на території міста.

         Свідомі громадяни міста вимагають від міської влади покласти край цим порушенням.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання