вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії

          20 червня  2019 року відбулося чергове засідання   постійно діючої  комісії  з питань виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини  у м.Долинська. На підставі звернень громадян Комісією було проведено обстеження занедбаних домоволодінь, в яких тривалий час ніхто не проживає та   забур’янених земельних ділянок.  Про що було складено відповідні акти та надано на розгляд  Комісії.

           Комісією прийнято рішення про розшук власників домоволодінь та земельних ділянок в м.Долинська за адресами:

           вул. Затишна,  23;

           вул. Затишна,  30;

           вул. Затишна,  32;

           вул. Тесленка, 52;

           вул. Мирна, 29;

           вул.Сонячна, 113.

           З метою встановлення власників  Комісією будуть отримані витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, виготовлено архівні довідки, направлено  відповідні запити до органів Долинського РВ ДРАЦС  ГТУЮ  ДРАЦ,  державної нотаріальної контори.

         У разі відсутності власників - буде проведена робота по визнанню об’єктів нерухомого майна безхазяйним майном або відумерлою спадщиною, у встановленому законом порядку.

         У разі наявності власників Комісією вирішено порушити питання про припинення права власності на земельні ділянки, в зв’язку з їх невикористанням,  та притягнення власників  до адміністративної відповідальності.

      Шановні громадяни, якщо  Ви  володієте інформацією про власників вищезазначених об'єктів нерухомого майна  та про інші потенційні об'єкти безхазяйного майна, просимо інформувати Долинську міську  раду за адресою:  м.Долинська, вул.Соборності  України, 50, каб.4 або 5,  т.20776.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання