вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Із землекористувачами узгоджені питання будівництва водопроводу

       04 липня 2018 року в міській раді за участі землекористувачів, фахівців відділу у Долинському районі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області, розробника землевпорядної документації відбулася робоча нарада з питань початку проведення будівельно-монтажних робіт Долинського групового водопроводу в межах землекористування міської ради. В ході наради узгоджені межі земель комунальної власності міської ради, по яких, будуть проводитися земляні роботи для прокладки водопроводу та прилеглих земель сільськогосподарського призначення землекористувачів, з метою унеможливлення виникнення конфліктних ситуацій. Згідно домовленостей із землекористувачами підрядна організація приступить до земляних робіт з 05 липня.      

         На сьогоднішній день підрядником закуплена вся кількість труби для прокладання траси № 1 загальною протяжністю 4,995 км від водозабору до території міськводоканалу.

         Присутніми землекористувачам порушені ряд інших питань, які будуть вирішуватися спільно зацікавленими сторонами в робочому порядку.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання