вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято Івана Купала в Долинській!

         Свято відбулося на галявині біля міської водойми, де була створена святкова атмосфера. Організаторами, в стилі народних фольклорно-обрядових традицій цього свята, була прикрашена територія та сцена, забезпечено озвучення і освітлення.

         Присутніх містян та гостей привітала міський голова Віра Тернавська. Протягом двох годин аматори художньої самодіяльності міського клубу та працівники КДНЗ № 5 «Ружечка» представили глядачам концертно – розважальну програму з піснями, віршами, сценками, конкурсами, діти водили хороводи, дівчата плели та пускали на воду вінки.

         Із заходом сонця, молодь розпалила багаття і пари тримаючись за руки стрибали через нього.

         Учасники свята мали можливість скуштувати смачної каші, придбати солодкі напої, квас, морозиво, шашлики та іншу продукцію.

         Святкове дійство завершилося дискотекою на свіжому повітрі.

         За відгуками присутніх, свято вдалося і цього року. За повідомленнями правоохоронних органів, під час проведення заходу, не відмічено будь-яких правопорушень. Слід відмітити позитивні зрушення цього разу і щодо дотримання присутніми культури відпочинку. Галявина залишилася практично чистою від сміття, що безумовно радує.

         Міська рада висловлює подяку за організацію і проведення свята працівникам КП «Долинський міськкомунгосп» (Кушко А.В.), КУ «Долинський міський клуб» ( Булах В.В.), КДНЗ № 5 «Ружечка» (Цвітна Л.Л.) та суб’єктам підприємницької діяльності за забезпечення виїзної торгівлі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання