вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні громадяни, хто бажає розпочати свою справу в місті !

            Долинською міською радою прийнята Програма розвитку сфери  побутового обслуговування населення міста Долинська на період 2016 - 2020 років. На її виконання запрошуємо ініціативних громадян міста з метою самореалізації та залучення до цієї справи тих, хто  хоче започаткувати свій легальний  бізнес у сфері надання послуг.

            Жителі міста на сьогодні  відчувають нагальну потребу  в послугах з  ремонту і монтажу мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання, електротехнічних послуг, ремонту складної побутової техніки та мобільних телефонів, ремонту комп’ютерів та налаштуванню програмного забезпечення, ремонту одягу та взуття, ремонту житла, годинників, виготовлення  ключів та інших.

          Легалізація працюючих у сфері надання  послуг дасть можливість наповнювати міський  бюджет,  забезпечувати офіційну зайнятість, соціальний  захист та належне пенсійне забезпечення  в результаті внесених змін у пенсійне законодавство.

          Міська рада надасть всебічну методичну та консультативну допомогу жителям міста, які бажають  відкрити підприємницьку діяльність.

         За консультаціями звертайтесь до головного  спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконкому  міської ради за телефоном № 2-07-76 або на особистому прийомі в каб.№5,  вул. Соборності  України, 50.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання