вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ремонт вулиці ведеться, але є і шкода

          У 2019 році в місті розпочався довгоочікуваний капітальний ремонт, дорожнього покриття вул. Чумацький Шлях, тендер на який виграв Кіровоградський облавтодор. Роботи виконуються підпорядкованими бригадами районних філій (райавтодорами). Для уникнення незручностей учасникам дорожнього руху, будь-які заходи шодо обмеження руху вулицею не вживалися.

         Незважаючи на те, що проїзна частина дороги згідно проекту розширена до 7 м, на відремонтованому відрізку де встановлені бордюри, але ще не повністю закріплені із зовнішньої сторони бетонним розчином, дорожники періодично відмічають їх повалення та руйнування, від наїзду автотранспортом. За їх висновками, це здійснюють переважно великовагові автопоїзди-зерновози, які перевозять продукцію на зерноприймальні підприємства та інші.

         Дорожники звертаються до водіїв, на період ремонту вулиці, більш уважніше і професійно здійснювати там проїзд і не руйнувати виконану роботу. В іншому випадку, до повного завершення робіт, вони вимушені будуть вносити пропозицію щодо перекриття цієї вулиці та спрямувати автотранспорт в об’їзд іншими вулицями.

         З цією метою, дорожникам, варто було б також встановити там попереджувальні дошки про ведення ремонтних робіт із зверненням уваги водіїв про недопущення наїзду на бордюри.

  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання