вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Щорічний огляд-конкурс стартував, долучайтеся!

24 липня 2019 року у міській раді відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню огляду-конкурс на краще оформлення прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в м. Долинська.

Переможцем на краще оформлення прилеглих територій серед підприємств торгівлі визначено території ФОП Старобора Євгена (вул. Соборності України, 22).

Згідно Положення про огляд конкурс на краще оформлення прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в м. Долинська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.07.2018 №159, переможцю конкурсу серед об’єктів торгівлі Старобору Євгену буде вручено спеціальну табличку з написом «Територія зразкового стану» та подяку від міської ради, на заходах до Дня міста.

Переможців серед учасників підприємств ресторанного господарства і сфери послуг не визначено, через невідповідність територій умовам конкурсу.

Звертаємося до суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг активніше працювати по питанню благоустрою, надавати своїм об’єктам гарного привабливого вигляду, висаджувати та доглядати квіти на прилеглих до об’єктів територіях та спільними зусиллями робити наше місто гарним.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання