вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні працівники торгівлі !

      Прийміть щирі вітання  з вашим професійним святом!

         Щодня ви невпинно спрямовуєте свої зусилля на те, аби полиці наших торгівельних закладів були вдосталь наповнені різноманітними, належної якості  товарами. І сьогодні жодного дня людини не минає без відвідування торгівельних закладів, адже без товарів, які край необхідні, ми існувати не можемо.

Тому від кваліфікації працівників, які здійснюють торгівельні операції, від їх  чіткої, організованої та ефективної роботи, професіоналізму, тактовності й чуйності  залежить дуже багато: і настрій покупців, їх задоволення від придбаного товару і багато іншого.

         Бажаю всім вам найміцнішого здоров'я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту!

Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торгівельної мережі міста, удосконалення інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу. Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

 

З повагою міський голова

Віра Тернавська

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання