вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

МЕДОВИЙ ЯРМАРОК

        13-14 серпня  2019 року на площі Шевченка  проходить міський ярмарок «Медовий Спас», де всі бажаючі мають змогу продегустувати та придбати різні види меду. Пропонують бджолярі також  пилок, прополіс, вироби з воску,  медовуху та іншу  продукцію бджільництва.

        Торгівельні місця прикрасили іграшковими бджілками, осінніми квітами та рушниками.

        Також на ярмарку можна  придбати до меду : кавуни, дині, виноград в широкому асортименті, овочі, фрукти, випічку тощо. 

        Перед входом на вул. Соборності України широко  розгорнулася торгівля декоративно-ужитковим промислом  майстрів  західної України.

        Оглянути виставлену продукцію, оцінити смак  меду було багато, а охочих придбати якісний  цілющий продукт - не дуже. Пасічники говорять, що покупці були обережними в покупках і мед купують у перевірених бджолярів. 

         Були й активні покупці, які купували невеликими баночками мед у різних виробників щоб вже вдома неспішно дегустувати й визначити, в кого ж найсмачніший мед.

         Хочеться надіятись, що  традиція продажу меду до Медового Спасу   приживеться і буде вигідною й для жителів міста, і для пасічників, а виконком міської ради і в подальшому   буде проводити подібні ярмарки та забезпечувати  покупців  міста природними ліками.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання