вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Робота депутата в окрузі

      22 серпня 2019 року з робочим візитом м. Долинська відвідав депутат Кіровоградської обласної ради Кальченко В.М.

      В першу чергу ним проінспектовано виконання будівельно-монтажних робіт по об’єктам: «Капітальний ремонт  вул. Чумацький шлях у м. Долинська» та «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування», які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.

      Під час робочих зустрічей з представниками підрядних організаційй, які виконують будівельні роботи по даним об’єктам - філії «Долинський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ПП «ВТ «Кіровоградтрансгазбуд» обговорювалися питання, пов’язані з організацією та безпосереднім виконанням робіт, Кальченко В.М. висловив свої зауваження та пропозиції щодо прискорення виконання будівельно-монтажних робіт та необхідності внесення змін до проектно-кошторисної документації по даним об’єктам.

     За результатами проведених робочих зустрічей, в приміщенні міської ради проведена нарада за участю  міського голови Тернавської В.В. нарада, на якій спеціалістам міської ради надано доручення в найкоротший термін підготувати та направити замовникам будівельних робіт  та розробникам робочих проектів «Капітальний ремонт  вул. Чумацький шлях у м. Долинська» та «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування» звернення про необхідність прискорення робіт з їх коригування, з метою завершення будівельно-монтажних робіт, відповідно до затверджених графіків.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання