вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Заходи з нагоди державних свят

         23 серпня в місті відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці  Незалежності України, в яких взяли участь керівники району, міста, представники трудових колективів, учасники ОСС (АТО), учнівська молодь.

        Міський голова Віра Тернавська привітала присутніх з державними святами, зазначивши, що День незалежності в серцях українців  став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоспостереження, відчуття волі та суверенності. День Державного прапора та День незалежності України – це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

       В цей день ми згадуємо не тільки борців за незалежність України з минулих століть, а й тих, хто загинув в останні роки – Небесну Сотню, героїв, які не повернулися із зони проведення ООС (АТО). Побажала всім міцного здоров’я, мирного неба та вручила відзнаки міської ради працівникам трудових колективів міста за високий професіоналізм, сумлінну працю, значний внесок у забезпечення життєдіяльності міста.

       Учасники заходів вшанували пам'ять борців за незалежність України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску у Меморіальному парку Слави, пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України» та могил учасників АТО на міському кладовищі.        

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання