вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День пам’яті захисників України

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає.

 

         29 серпня 2019 року біля пам’ятного знаку Захисникам незалежності і суверенітету України, зібралися долинчани щоб, вперше на загально державному рівні відзначити нову пам’ятну дату сучасної історії України – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, започатковану указом Президента України від 23 серпня 2019 року.

         На мітинг прийшли учасники ООС (АТО), родичі загиблих захисників України, добровольці, волонтери, представники трудових колективів, керівники району та міста.

         Перед учасниками мітингу з промовою виступила міський голова Віра Тернавська, зазначивши, що ця дата відзначатиметься щорічно 29 серпня в день Іловайської трагедії, як пам'ять про всіх загиблих захисників України в тому числі і наших земляків Івана Яковенка, Ігоря Паславського, Віктора Недерю, Валерія Кучера. Пам'ять про Героїв завжди буде жити у наших серцях, а їхні подвиги будуть надихати прийдешні покоління на самовідданий захист рідної землі.

         До присутніх також звернувся голова ГО « Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадим Мирошніченко.  

         Протоієрей Олег Оніка відправив панахиду по загиблих. Присутні вшанували світлу пам'ять полеглих захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

           Заходи завершилися панахидою та покладанням квітів до могил учасників АТО на кладовищі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання