вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги жителів міста!

    29.08.2019 на тридцятій сесії Долинської міської ради депутатами було прийняте звернення до ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» щодо запобігання відключення електроенергії ДП «Дирекція КГЗКОР» та можливого припинення водопостачання та водовідведення в місті  (текст додається).

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Долинської міської ради до ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» щодо запобігання відключення електроенергії ДП «Дирекція КГЗКОР» та можливого припинення водопостачання та водовідведення в місті

 

         Ми, депутати Долинської міської ради, вкрай стурбовані ситуацією пов’язаною з постійними попередженнями ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» про відключення  ДП «Дирекція КГЗКОР» від електроенергії у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію, що в свою чергу призведе до припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення мешканцям міста.

За інформацією державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» заборгованість підприємства перед ТОВ «Кіровоградська обласна енергетична компанія», яка станом на 21 серпня 2019 року складає 1,4  млн.грн., з яких 1,1 млн.грн. сума передплати згідно діючого Договору. Не зрозумілими є підстави, якими керується нинішній енергопостачальник, відключаючи державне підприємство, яке щорічно недофінансовується з державного бюджету України і є єдиним виробником комунальних послуг в місті, при заборгованості, яка в рази менша в порівнянні з попередніми роками.  Відключення ДП  «Дирекція КГЗКОР» від електроенергії та припинення водопостачання і водовідведення в місті призведе до вкрай напруженої ситуації, а саме: без води  залишиться 3 дитячих дошкільних заклади, 3 школи, Центральна районна лікарня та Центр первинної медико-санітарної допомоги, 105  підприємств, установ, організацій, які є споживачами даних послуг та  10 тисяч населення.

Наслідком припинення водопостачання стане відсутність можливості реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечення пожежної безпеки в місті відділом У ДСНС.

Відповідно до вищевикладеного,  з метою уникнення соціальної напруги, недопущення погіршення санітарно-епідеміологічного стану в місті, загроз, пов’язаних з пожежною безпекою, сталого та безпечного функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та інших суб’єктів господарювання в місті, просимо ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» з порозумінням віднестися до ситуації щодо можливого відключення електропостачання ДП «Дирекція КГЗКОР» та уникнення негативних наслідків на роботу об’єктів соціальної інфраструктури міста.

В свою чергу міська рада, в межах наданих повноважень, забезпечить контроль за своєчасними розрахунками усіх категорій споживачів водопостачання та водовідведення в місті для розрахунків з ДП «Дирекція КГЗКОР» за отримані послуги.

 

Прийнято на 30 сесії 7

скликання Долинської міської ради

29 серпня 2019 року

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання