вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Розпочаті рейди!

     У вечірній час 03 вересня 2019 року проводився рейд на предмет дотримання Правил благоустрою та утримання територій в м. Долинська, а саме – заборони спалювання сміття на вулицях та подвір’ях у складі уповноважених на складання адміністративних протоколів за статтею 152 КУпАП посадових осіб Долинської міської ради,  працівників Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області та депутатів Долинської міської ради.

      Рейдовою групою виявлено масове спалювання жителями міста сміття, опалого листя та інших відходів біля своїх домоволодінь і на городах. Навіть зафіксовано спалювання сміття на території загальноосвітніх закладів міста.

     За час перевірки території міста, рейдовою групою складено три протоколи на громадян міста про адміністративне правопорушення за порушення Правил благоустрою та утримання територій у місті Долинська, відповідно до статті 152 КУпАП, попереджено більше десяти власників присадибних ділянок, що спалювали сміття про заборону його спалювання та наслідки за вчинення даних дій.

     Дана робота буде продовжуватися, а тому звертаємося до жителів міста неухильно дотримуватися Правил благоустрою та утримання територій у місті Долинська та з повагою відноситися до оточуючих.

     Запрошуємо «активістів», які обговорюють в соціальних мережах дане питання та звинувачують міську владу у бездіяльності, прийняти участь у рейдових перевірках.

     Чекаємо на ваші пропозиції щодо включення до складу рейдових груп за телефоном - 099 552 67 80 до 16.00 години щодня.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання