вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сходка жителів вул. Мирна

         05 вересня 2019 року, за ініціативи жителів вул. Мирна, відбулася сходка, на якій обговорені питання поточного ремонту дорожнього покриття, вивезення ТПВ, необхідності обрізки дерев, заборони спалювання листя та освітлення.

         Із зазначених питань присутніх інформували заступник міського голови Юрій Леуш, начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури міста Андрій Багнюк, начальник КП «Долинський міськкомунгосп» Андрій Кушко.

         У 2020 році на вулиці заплановано проведення робіт з профілюванням дорожнього покриття з додаванням нових щебеневих матеріалів. Договори на вивезення ТПВ заключили лише 50% жителів, що є порушенням затверджених Правил благоустрою та утримання територій в м. Долинська та передбачає адміністративну відповідальність. Присутні скаржилися на непоодинокі випадки спалювання сухої рослинності на присадибних земельних ділянках, що негативно позначається на здоров’ї. Такі дії заборонені чинним законодавством.  

         Термінової обрізки потребують дерева, які ростуть на вулиці і заважають техніці при розгортанні снігу в зимовий період та пересуванню пішоходів під час негоди.

         Жителям повідомлено, що освітлення вулиці буде виконано в терміни відповідно до затвердженої довгострокової програми.

         За результатами сходки вирішено на наступному тижні представниками міської ради, КП «Долинський міськкомунгосп» спільно з головою вуличного комітету провести подвірний обхід на предмет необхідності обрізки дерев, укладення договорів на вивезення ТПВ та недопущення спалювання сухої рослинності.

         Жителів вулиці попереджено про роботу рейдових груп у вечірній та нічний час по виявленню фактів паління, влаштування стихійних сміттєзвалищ з метою притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

         Про такі факти жителям міста можна повідомляти міську раду особисто або по телефонам (05234) 2-08-34, 2-06-15, 2-01-37.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання