вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ремонт водонапірної башти переноситься через непорядність підрядної організації!

     01 квітня 2019 року, міською радою  проведено аукціон по закупівлям на проведення будівельних робіт по об’єкту «Ремонтно-реставраційні роботи водонапірної башти  по вул. Лазарєва, 7 б м. Долинська Кіровоградської області (коригування)».

     З переможцем аукціону - Товариством з обмеженою відповідальність «Монтажні системи» м. Кропивницький (далі – підрядник), міською радою     19 квітня 2019 року укладено договір підряду на суму 975025,00 грн., яким завершення робіт передбачалося в 2020 році.

     Після підписання договору підряду, міська рада направила до Державної архітектурно будівельної інспекції України заяву на отримання дозволу на виконання робіт по даному об’єкту, який отримала 31 травня 2019 року.

    12 липня 2019 року міською радою на рахунок підрядника перераховано аванс в розмірі 30 % від суми договору. Відповідно до умов укладеного договору підряду, підрядник повинен був розпочати будівельні роботи через п’ять днів після отримання від замовника авансу, а термін їх виконання – 90 календарних днів.

     В кінці липня 2019 року, на неодноразові звернення міської ради про необхідність початку будівельних робіт, керівник підрядної організації в телефонному режимі повідомляв, що необхідні будівельні матеріали придбані, роботи розпочнуться з 01 серпня 2019 року. Не дочекавшись початку робіт,      13 серпня 2019 року міська рада направила листа керівнику підрядної організації з вимогою терміново розпочати будівельні роботи, а в разі їх невиконання - повернути аванс.

     На сьогоднішній день, підрядник в усній формі повідомив міську раду, що він відмовляється від виконання підрядних робіт, та кошти в розмірі отриманого авансу будуть повернуті на рахунок міської ради.

     Відмова підрядника від виконання своїх договірних зобов’язань ставить під загрозу початок робіт по даному об’єкту в 2019 році, так, як до настання несприятливих погодних умов залишається дуже мало часу, за який міській раді необхідно визначитися з новим виконавцем робіт і подати (зареєструвати) до  Державної архітектурно будівельної інспекції України заяву про внесення змін до дозволу на виконання робіт.

     Звертаємо увагу суб’єктів господарювання у сфері  містобудівної діяльності України,  на безвідповідальність та непорядність підрядної організації - Товариство з обмеженою відповідальність «Монтажні системи» у виконанні своїх договірних зобов’язань.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання