вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні читачі сайту Долинської міської ради

     В соціальних мереж обговорюється питання стосовно дій міської ради по питанню руйнування тротуарного покриття по вулиці Соборності України, яке влаштоване на протязі 2017-2018 років на ділянці від вул. Центральна до площі Шевченка.

    З настанням весни 2019 року, міська рада неодноразово зверталася до керівника підрядної організації, яка виконувала на протязі 2017-2018 років підрядні роботи по робочому проекту «Реконструкція тротуарного покриття по вулиці Соборності України (від вул. Центральна до площі Шевченка)  м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області» (ТОВ Долинське архітектурно-будівельне об’єднання в особі директора Покотило К.В.), про необхідність виконання робіт із заміни зруйнованих ділянок тротуарного покриття за власні кошти, так як вважає, що руйнування спричинене застосуванням при виконанні будівельних робіт неякісних матеріалів.

     Керівник підрядної організації відмовився від виконання даних робіт в повному обсязі і лише  в липні 2019 року підрядною організацією проведені роботи із часткової заміни тротуарної плитки орієнтовною площею 5,0 м2, при необхідності – 60,0 м2.

     Міською радою проводилася робота по визначенню суб’єкта господарювання, який би міг виконати дослідження причин руйнування тротуарного покриття для проведення подальших дій з визначення винних осіб та відшкодування збитків.

     В результаті проведеної роботи в даному напрямку, 18.07.2019 року, між КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді та сертифікованим суб’єктом господарювання, було укладено договір на проведення робіт з лабораторного дослідження стану фігурних елементів мощення тротуару по вулиці Соборності України від вулиці Центральна до площі Шевченка м. Долинська, влаштованих за рахунок коштів міського бюджету в 2017-2018 роках, при реалізації робочого проекту «Реконструкція тротуарного покриття по вулиці Соборності України (від вул. Центральна до площі Шевченка) м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області».

     На початку вересня 2019 року, сертифікований суб’єкт господарювання надав Звіт про науково-технічну роботу по даному питанню, за висновками якого Долинською міською радою готується позов до суду.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання