вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Визначено переможця робіт «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м. Долинська Кіровоградської області»

     Як повідомлялося раніше, проект «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м.Долинська Кіровоградської області» рішенням комісії по відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, увійшов до переліку проектів з обсягом фінансування в 2019 році 4374,324 тис. грн.

    У зв´язку з цим міською радою, як замовником, в електронній системі закупівель проведено відкриті торги на закупівлю робіт «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м.Долинська Кіровоградської області». В яких взяли участь два учасники.

    За результатами проведеного аукціону та розглянутої найбільш економічно вигідної пропозиції, переможцем відкритих торгів на вищезазначену закупівлю визначено ТОВ підприємство «АРТАЛЕКС» та прийнято рішення про намір укласти з підприємством договір на виконання відповідних робіт.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання