вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Жінки нашого міста - номінанти Всеукраїнського конкурсу!

         27 вересня 2019 року міський голова Віра Тернавська та голова Жіночої ради при міському голові Катерина Руденко взяли участь в урочистостях з нагоди вручення нагород переможцям та учасникам Всеукраїнського конкурсу «Кращі жіночі ініціативи 2019 року». Організатори конкурсу: Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні, Всеукраїнським об’єднанням  жінок - депутатів і Міжнародною Асамблеєю жінок – підприємців.

         Конкурс проводився в травні поточного року у п’яти номінаціях: найкращі жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво», найкращі жіноча ініціатива у категорії «Врядування», найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність», найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова Діяльність», найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна». Друге місце у номінації «Врядування» отримала Катерина Руденко – голова жіночої ради при міському голові.

         Міському голові Вірі Тернавській вручено диплом за активну участь у конкурсі «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад – 2019» за проект «Створення фонду розвитку міста».

         Церемонія вручення нагород відбулась у приміщенні Верховної Ради України.

         Організатори заходу привітали присутніх жінок – учасниць проекту. Акцентували увагу на підвищенні ролі жінки в розвитку громадянського суспільства, розширенні їх участі у місцевому самоврядуванні, підвищенні мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

         Отримані нагороди – це оцінка роботи злагодженої команди однодумців здатних працювати на розвиток громади.

         Міська рада звертається до активних, ініціативних жінок долучатись до розвитку нашого рідного міста, пропонувати цікаві, креативні проекти і можливо тоді наше прекрасне місто буде відоме не тільки в Україні, а й за її межами.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання