вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів

Повна назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області».

Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Долинська, Долинського району, Кіровоградської  області (в межах населеного пункту).

Основні техніко-економічні показники детального  плану території:

Територія у межах проекту 1,1700/100 га/%;

Площа забудови 3340 м2;

Площа замощення 5261 м2;

Відсоток озеленення 26%;

Відсоток забудови 40%.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації:

Долинська міська рада, Долинського району, Кіровоградської області (28500, Кіровоградська область, Долинський район, м. Долинська, вул. Соборності України, 50. Телефон для довідок: 2-08-34).

Передбачувана процедура громадського обговорення, в тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, громадське обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області», розпочинається з дня його оприлюднення, та триватиме 30 днів.

Дата початку процедури громадського обговорення – 10 січня 2020 року.

Публікація повідомлення в друкованих засобах інформації - в громадсько-політичному тижневику «Провінція»;

б) способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області». Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – не передбачено;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області»:

Долинська міська рада, Долинського району, Кіровоградської області (28500, Кіровоградська область, Долинський район, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 50. Телефон для довідок – 2-08-34).

Контактні особи:

- начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста – Багнюк Андрій Вікторович;

- головний спеціаліст із земельних питань – Зайцева Інна Володимирівна;

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

28500, Кіровоградська область, Долинський район, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 50. Телефон для довідок – 2-08-34.

Електронна адреса: dolmiskrada@ukr.net.

Строк громадського обговорення встановлюється замовником і не може становити менш як 30 днів з дня оприлюднення повідомлення в друкованих виданнях;

е) місцезнаходження проекту містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області»:

28500, Кіровоградська область, Долинський район, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 50.

Детальний план території в районі вулиці Чумацький Шлях м. Долинська, Долинського району, Кіровоградської області (документація)

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання