вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Давайте разом виявляти тих, хто засмічує місто

            Як ми вже повідомляли, на ділянці об’їзної дороги південної околиці міста (за птахокомбінатом) влаштоване стихійне сміттєзвалище, незважаючи, що ця територія була прибрана в період місячника навесні 2019 року.

         Немає сумніву, що його влаштували переважно жителі прилеглих вулиць, які не мають договорів на вивезення твердих побутових відходів.

         11 січня 2020 року працівниками служби благоустрою КП "Долинський міськкомунгосп" проведено прибирання цієї території. Вивезено приблизно 7,5 куб.м сміття.

         Роботи виконані за рахунок коштів міського бюджету який наповнюють платники податків в тому числі і ті хто має такі договори.

         Звертаємося до жителів міста: не бути байдужими до тих, хто засмічує цю територію через небажання заключити договори і пристосувався до вивезення сміття зі свого двору через стихійні сміттєзвалища і за рахунок інших!

         Крім виявлення їх рейдовими групами, просимо анонімно повідомляти прізвища таких осіб, номера автомобілів якими вивозиться сміття у міську раду за телефонами 2-08-34 або диспетчера КП «Долинське міське комунальне господарство» 2-06-15, 0669420012.

         Для особливо «твердолобих» у цьому питанні будуть розміщенні таблички про заборону викидання та вивезення сміття. Давайте разом докладемо зусиль аби все таки їх спіймити, як кажуть, «на гарячому» та оприлюднити фотосвітлини для загальноміської ганьби, штрафів та прибирання!

                                              Адміністрація КП "Долинський міськкомунгосп"

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання