вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про проект Програми впровадження системи відеоспостереження у місті Долинська на 2013 рік

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від ____ листопада 2012 року                                                                                                             № ____

м. Долинська 

Про проект Програми впровадження системи

відеоспостереження у місті Долинська на 2013 рік

     З метою створення умов та необхідної платформи щодо забезпечення  законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та забезпечення громадського порядку в громадських місцях, місцях загального користування на території міської ради, відповідно до статей 25, 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні

виконавчий комітет міської  ради
ВИРІШИВ:

1. Погодити міську Програму впровадження системи відеоспостереження на території міської ради (далі – Програма) згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціального розвитку та житлово – комунального господарства міста, охорони здоров’я,  освіти, культури, спорту, у справах молоді.

 

Міський голова                                                                                                С. Зеленокорінний

 

ПОГОДЖЕНО:

рішенням виконавчого комітету міської ради

від _____ листопада 2012 року № _______ 

 

МІСЬКА   ПРОГРАМА

впровадження системи відеоспостереження

у місті Долинська на 2013 рік.

1. Загальні положення

1.1 Обгрунтування необхідності розробки Програми

     Програма розроблена з метою підвищення рівня благоустрою міста, покращення роботи щодо забезпечення громадського порядку, профілактики злочинності та боротьби з нею, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян міста. Впровадження Програми посилить взаємодію органу місцевого самоврядування з органами внутрішніх справ у протидії з усіма формами злочинності виключно в інтересах громади міста.

     За даними Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області найбільша кількість злочинів у частині скоєння злочинів кримінального характеру  спостерігається на території міста. Переважна більшість злочинів, що скоєні в громадських місцях, залишаються нерозкритими. Програма матиме значний економічний та соціальний ефекти.

     Програмою передбачено влаштування системи відеоспостереження у місті Долинська  шляхом встановлення камер спостереження у межах міста (площа 50–ти річчя Жовтня, перехрестя вулиць Радянська – Леніна, парки Слави та Залізничників, і т.д.) та обладнання пульту управління Системою.

1.2 Нормативно-правова база розроблення Програми

     Програма розроблена з урахуванням вимог Конституції України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів” та інших нормативно-правових актів.

2.  Мета Програми

    Створення умов та необхідної платформи щодо  підвищення рівня благоустрою міста, покращення роботи щодо забезпечення громадського порядку, профілактики злочинності та боротьби з нею, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян міста. 

3. Основні заходи Програми

3.1. Формування проектно-технічного завдання для влаштування системи відеоспостереження та виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт із влаштування Системи.

     На цьому етапі виконання заходів  Програми буде викладено необхідні технічні завдання щодо формування системи відеоспостереження, відображено основні вимоги до камер спостереження та інших технічних засобів необхідних для влаштування системи відеоспостереження та замовлено проектно-кошторисну документацію на проведення зазначених робіт.

       3. 2. Визначення виконавця робіт та постачальників обладнання. Проведення процедур закупівлі, укладання угод.

     Після формування пакету необхідних технічних вимог, виконавцями Програми проводиться процедура визначення постачальників обладнання, за результатами якої здійснюється укладання всіх необхідних угод для влаштування системи відеоспостереження у місті.

3.3. Здійснення закупівлі обладнання та виконання робіт з влаштування Системи згідно з укладеними угодами. Виконання монтажних та пуско-налагоджувальних робіт. Налаштування та запуск Системи.

     Відповідно до цього заходу зацікавленими сторонами - виконавцями та співвиконавцями Програми буде здійснюватись виконання необхідних робіт (в т.ч. пуско-налагоджувальні та монтажні роботи) з влаштування Системи та фінансування заходів згідно з укладеними угодами.

3.4. Здійснення відеонагляду за об’єктами відеоспостереження.

     Відповідно до цього заходу після проведення всіх необхідних робіт та запуску Системи в дію, буде здійснено моніторинг та нагляд за об’єктами відеоспостереження.

3.5. Відслідковування ефективності та результативності Системи.

     В процесі експлуатації Системи виконацями Програми буде щомісячно відслідковуватися робота системи відеонагляду.

3.6. Розробка заходів розвитку системи відеоспостереження в місті.

     На підставі аналізу роботи Системи у 2013 році, відслідковування ефективності та результативності Системи, пропозицій та необхідності здійснення відеонагляду в інших важливих громадських місцях буде розроблено додаткові заходи розвитку Системи.

3.7. Внесення змін до Програми впровадження системи відеоспостереження у місті.

     На підставі розроблених заходів розвитку системи відеоспостереження у місті та наданих пропозицій буде розроблено проект рішення про зміни до Програми впровадження системи відеоспостереження у місті  з подальшим розглядом на виконкомі та сесії міської ради.

 1. Технологія досягнення цілей

     Програма впровадження системи відеоспостереження у місті буде здійснюватися шляхом встановлення камер спостереження у визначених місцях, обладнання центру управління Системою.

     Фінансове забезпечення Програми відповідно до укладених угод та в межах коштів, передбачених в бюджеті міста на  2013 рік.

2. Терміни реалізації Програми.

Обсяги та джерела фінансування

Реалізація Програми –  2013 рік.

Джерела фінансування Програми:

     міський бюджет;

     інші джерела не заборонені законодавством України.

6. Очікувані результати

- Підвищення рівня безпеки громадських місць, об’єктів благоустрою;

- покращення криміногенної обстановки;

-зменшення кількості злочинів, скоєних з метою пошкодження комунального майна міста;

- підвищення рівня реагування у випадку скоєння злочинів та збільшення кількості розкритих злочинів;

- попередження скоєння дрібних злочинів, таких як пограбування, розбійні напади, незаконне заволодіння транспортними засобами та інших діянь.

     Реалізація Програми дозволить покращити охорону громадського порядку в місті , здійснювати профілактику правопорушень та попереджувати скоєння злочинів.

     Дані Системи відеоспостереження будуть відкриті для органів правопорядку та для всіх зацікавлених осіб, які можуть стати ініціаторами встановлення відеокамер, включених у Систему, поблизу їх підприємств, організацій, торгових закладів, автостоянок, інших місць масового скупчення людей.

     Таким чином, Програма вигідна і для міста і для правоохоронних органів як певна запорука забезпечення громадського порядку, охорони об’єктів міської інфраструктури та безпеки дорожнього руху.

 

Додаток 1

до рішення  виконкому міської ради

від «___» листопада 2012 року № ______

Головні напрямки міської програми впровадження системи відеоспостереження  у місті Долинська на 2013 рік. 

 

№ п/п

Зміст заходу

Термін виконання, роки

Орієнтовані обсяги фінансування (вартість), тис.грн.

Джерела фінансування

Виконавець

1.

Виготовлення проектно-кошторисної документації

 

2013

 

Міський бюджет

КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення»

КП «Долинське міське комунальне господарство».

2

Придбання обладнання

2013

 

Міський

бюджет

 

КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення»

КП «Долинське міське комунальне господарство».

3

Виконання монтажних та пуско-налагод-

жувальних робіт

 

2013

 

Міський

бюджет

КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення»

КП «Долинське міське комунальне господарство».

 

Всього

2013

50,0

Міський бюджет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання