вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ

         26 лютого 2020 року в залі засідань міської ради за участі міського голови Віри Тернавської  відбулась нарада з керівниками господарюючих суб’єктів по питанню співпраці бізнесу з Долинським відділом поліції  Головного управління національної поліції в Кіровоградській області з виявлення правопорушень на території міста за допомогою камер зовнішнього відео- спостереження та втілення проекту «Сусідська варта» особливо на мікрорайонах багатоповерхової забудови, де нерідко трапляються випадки крадіжок та розукомплектування  майна.

         З інформацією по вищезазначених питаннях виступив Сергій Тюлєнєв – начальник Долинського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області. Він звернув увагу присутніх, що завдяки  розробкам науково-технічного прогресу, а саме камерам відеоспостереження  розкривається значна кількість правопорушень. Навів приклади їх розкриття завдяки фіксації камер відео спостереження та подякував  владі за встановлення сучасних якісних  камер на виїздах із міста.

         Сергій Тюлєнєв  проаналізував роботу правоохоронних органів  за 2019 рік та запросив до співпраці керівників господарюючих суб’єктів сфери обслуговування в питанні встановлення   біля своїх об’єктів  сучасних  камер, які фіксують та відтворюють якісні зображення події. Він також проінформував присутніх щодо необхідності  втілення, спочатку в окремих багатоквартирних будинках,  проекту «Сусідська варта», який дасть можливість убезпечити  майно жителів від правопорушників та злодіїв, сприятиме  розвитку добросовісного сусідства та спільній відповідальності за безпеку власного будинку та двору.              

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання