вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

З весною приходить і жіноче свято

З ледь відчутними весняним подихом до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, кохання – пов’язане з жінкою. Саме вони наповнюють наші будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

Без жінок не було б у цьому світі стільки світла і тепла.

07 березня 2020 року в Комунальній установі «Долинський міський клуб» при Долинській міській раді відбувся святковий концерт присвячений нашим жінкам. Щастя, добра і любові прекрасній половині нашого суспільства та всім присутнім жінкам у своїх виступах побажали міський голова Віра Тернавська, секретар міської ради Галина Мовчан, заступник міського голови Юрій Леуш.

За багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі, відповідальність, високий професіоналізм та з нагоди 8 Березня - Міжнародного жіночого дня міський голова Віра Тернавська вручила відзнаки міської ради: Вітряк Л.А., Семирозуменко О.І., Стьопкіній Л.А.

Гарну концертну програму та святковий настрій для присутніх підготували і подарували аматори художньої самодіяльності міського клубу.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання