вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Позачергова XXXV сесія Долинської міської ради

25 березня 2020 року відбулася 35 позачергова сесія Долинської міської ради, яку провела міський голова Віра Тернавська.

         На порядок денний було винесено 3 питання.

         Прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, зокрема виділено:

- 300 тис. грн. КНП «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради» з яких – 50 тис. грн на придбання швидких (експрес) тестів для діагностики коронавірусу; 60 тис. грн на дезінфікуючі речовини та засоби індивідуального захисту; 190 тис. грн на лікувальні засоби для надання медичної допомоги хворим;

- 15 тис. грн КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради" для придбання бензину;

- 50 тис. грн КП «Долинський Міськкомунгосп» на придбання та використання дезінфікуючих засобів та тканини для пошиття захисних масок;

- 100 тис. грн КП «Центр» на погашення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення ДП «Дирекція КГЗКОР» з метою придбання підприємством хімреагентів для очищення та знезараження питної води.

Внесли зміни до Регламенту Долинської міської ради сьомого скликання, а саме: на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), пленарні засідання  міської ради, як виняток, можуть проводитися в онлайн-режимі шляхом проведення аудіо-, відеоконференцій чи іншим способом з використанням пристроїв мобільного зв’язку.

         Підтримали звернення депутатів Долинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо здійснення державного регулювання цін на час карантину в Україні.

Після обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання