вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні розповсюджувачі зовнішньої реклами в місті Долинська!

         На даний час працівниками апарату Долинської міської ради та її виконавчого комітету проводиться робота по виявленню у місті Долинська самовільно розміщених рекламних засобів.

         Рекомендуємо Вам з’явитися до Долинської міської ради та заключити договір на право тимчасового користування місцем для розміщення рекламного засобу, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долинська.

         Для одержання дозволу Вам необхідно надати:

-       фотокартку або комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6х9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням;

-       копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

         Роз’яснюємо деякі головні аспекти Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (із змінами), Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Долинська:

         дозвіл - документ установленої форми, виданий розповсюджувачу зовнішньої реклами на підставі рішення виконавчого органу міської ради, який дає право на розміщення зовнішньої реклами на певний строк та у певному місці;

         місце розташування рекламного засобу - площа зовнішньої поверхні будинку, споруди, елемента вуличного обладнання або відведеної території на відкритій місцевості у межах населеного пункту, що надається розповсюджувачу зовнішньої реклами в тимчасове користування власником або уповноваженим ним органом (особою);

         спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та не наземні (повітряні), плоскі та об’ємні стенди, щити, панно, транспаранти, троли, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо), які використовуються для розміщення реклами;

         вивіска чи табличка - елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать такій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщений на зовнішній поверхні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху або на поверсі, де розташовується власне чи надане у користування особі приміщення (крім, випадків, коли суб’єкту господарювання належить на праві власності або користування вся будівля або споруда ), біля входу у таке приміщення, який не є рекламою.

         Вивіски чи таблички:

-       повинні розміщуватися без втручання у несучі конструкції, легко демонтуватися, щоб не створювати перешкод під час робіт, пов’язаних з експлуатацією та ремонтом будівель і споруд, на яких вони розміщуються;

-       не повинні відтворювати зображення дорожніх знаків;

-       не повинні розміщуватися на будинках або спорудах - об’єктах незавершеного будівництва;

-       площа поверхні не повинна перевищувати 3 кв. метри.

         На територіях, будинках і спорудах зовнішня реклама розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб) з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників, типології елементів місцевого середовища та з додержанням правил благоустрою територій населених пунктів.

         Соціальна реклама - інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку;

         Соціальна реклама не повинна містити посилань на конкретний товар та/або його виробника, на рекламодавця (за винятком випадків, коли рекламодавцем є громадська організація), на об’єкти права інтелектуальної власності, що належать виробнику товару або рекламодавцю соціальної реклами.

         Роз’яснюємо Вам, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» - забороняється розміщення рекламних засобів без наявності відповідного дозволу. Вказані рекламні засоби підлягають демонтажу, а розповсюджувач притягується до цивільно-правової та адміністративної відповідальності.

         Додатково повідомляємо про необхідність приведення у відповідність до чинного законодавства України безстрокових договорів на розміщення реклами у місті Долинська, які підписані Долинською міською радою з фізичними та юридичними особами з 2004 року по 2009 рік.

         Для отримання дозволу на розміщення рекламного засобу звертайтеся до Долинської міської ради, за адресою: м. Долинська, вул. Леніна, 50, з 08.00 до 17.00год., довідки за телефоном 5-28-81.

  

Юридичний відділ

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання