вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено планове засідання виконавчого комітету

       20 травня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому Долинської міської ради, яке провела міський голова Віра Тернавська. На порядок денний виносилося 18 питань.

         Члени виконкому погодили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року, затвердили звіт про підсумки роботи об’єктів комунальної сфери в осінньо-зимовий 2019/2020 р. та заходи по підготовці до роботи на період 2020/2021 року. Заслухали звіти керівників комунальних підприємств «Долинський міськкомунгосп», «Координаційний центр по обслуговуванню населення» про виконання фінансових планів за І квартал 2020 року та надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Надано дозвіл ТОВ «АГРО-ЖОВТЕНЬ» на проведення благоустрою у сквері, біля пам’ятного знаку «Землякам – Чорнобильцям, від вдячних долинчан».

         Внесли зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті та затвердили чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

         Розглянули заяви фізичних та юридичних осіб щодо виїзної торгівлі, розміщення зовнішньої реклами, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна та інші.

         Більш детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання